Abonelerimiz Anlatıyor

Müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan NAZNET’i değerli yapan abonelerimizin bizimle ilgili yorumlarını mutlaka incelemelisiniz.

Oğuzcan İLKILIÇ

Naznet Firması ve Yaptıkları Hizmetten Çok Memnun Kaldım, Proffesional hizmetleri ve Gülümsüyen Çalışanları ile işlerinde Başarılar Dilerim.

Ege Çağdaş Toptan Cam Paz. A.Ş.

Kesintisiz hizmet aldığımız için memnunuz. Teşekkürler.

Heybet OSMANOV

m.sport.v8

Ilk müşterilerindenem.heç bir problem yaşamadım.şimdi de kullanıram.16 mgb süret keyifle istifade edirem.Güleryüz personal ve kalitenin adresidir NAZNET İNTERNET. Kesinlikle tövsiyye edirem.

ELMALI DAY. TÜK. MOB. TEKS. NAK. GI. BIL. OTO. TİC. LTD. ŞTİ.

Hızlı kesintisiz hesaplı internet,
Güvenilir çalışkan firma

Serkan EFE

NAZNET şu ana kadar kullanmış olduğum en iyi İnternet hizmetini tarafımıza sundu.  Mükemmel İnternet hızı ve servis ağı hizmeti. Ve  tabi ki güler yüzlü personel. Teşekkürler NAZNET.

Semra ÇETİNKAYA

Naznet kullanıyorum  çok memnunum tavsiye ederim

Kral İncir / Cevdet AKSÜT

Yıllardır kablolu olarak internet dağıtıcılığı yapan firmaların aksine kablosuz olarak internet dağıtımını başlatan ve diğer firmaların aksine kolay kurulum, hızlı, kesintisiz ve daha uygun bir fiyata dağıtan NAZNET firmasına bu girişiminden dolayı teşekkür ederim.

Abdulkerim KİŞMİR

Naznete tesekkürler internetinden çok memnunuz

Aydın AKÇA

Kablo kopma  derdi yok alt yapı sorunu yok çekiyor çekmiyor derdi yok sınır yok kota yok hızını sen belirle internetin doya doya keyfini çıkar

Diyalog Bilgisayar Ltd. Şti.

3 yıldır kullanıyoruz. Kota aşımı yok sınırsız sadece hız farkına para ödüyorsunuz. Taahhüt vermek yok istediğin zaman kullan istediğin zaman kullanma durdurmak için dilekçe yada herhangi bir yere başvurmanız aramanızda gerekmiyor.

Erkan DEMİR

Naznet İle Tanışmamız 2016 Yılında Saçma Sapan Teaadütlerle Her Ay Limit Aşım Bedeli Adı Altında Benden Alınan Şişirilmiş Faturalardan Bıkmakla Başladı.
Taahhüdümü Bozdurarak Evime Naznet Bağlattım. Ne Aşım Bedeli Derdim Ne Limit Derdim Kalmadı. Ortalama 4 Yıldır Kullanicisiyim ve Ne bir Bağlantı Sorunu Nede Herhangibir Servis Sorunu Yaşamadım ve Hızından Kullanım Koşullarından Fiyatından Kısacası Naznetten Cok Ama Cok Memnunum. Şiddetle Tavsiye Ederim…

Onur DOĞANLI

Bugüne kadarki abonesi olduğum en iyi internet sağlayıcısı olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Gerek çalışanlarının güler yüzlü olup çözüm odaklı olmaları gerek vaat ettiğini yerine getirmesi, gerek de fiyatlarının uygun olması ile NazNet’in abonesi olduğumdan çok memnunum. Bağlantı kopması yaşamadan internette hızlı gezmenin tadı bir başka Bu güzel hizmeti bizlere sunduğunuz için çok teşekkür ederim, çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Eşref ÖZBAĞCI

NAZNET. Nazilli’nin İnterneti. Çok memnunum, hizmet ağında emek veren tüm personele teşekkürler.

Oktay UNGAN

Adsl baglantilarda hız santrale olan uzakliginiza bağlı olarak düşüyor, naznette ise satin aldığınız tam hızı alıyorsunuz, üstelik diger servis saglayicilarin yari fiyatina.

Mithat İDİKUT

uygun fiyatlı hızlı internet

Necip SERTÖZ

Tesekkürler arkadaşlar, İyi ve kaliteli hizmet aldığımdan dolayı sag olun varolun.

Hasan ÇAKAR

Naznet’in 16’lık paketini uzun zamandır kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. 2 kere ev değiştirdim, nakil hızlı ve sorunsuzdu. Senede 1-2 ay evde olmayabiliyorum, bu yüzden kullanmadığım aylarda ödeme yapmamak benim için avantajlı.

Ozan ÜLKÜM

Uzun zamandır Naznet kullanıcısıyım İnternet çekiş gücünden olsun internet hızı olsun sorunsuz bir şekilde kullanıyorum bizi memnun ederek çalşmalarnı sürdüren sizlere teşekkür ediyorum çalşmalarnızın devamını diliyorum hızlı internet için NAZNET

Gürcan CAN

Günümüzün olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri haline gelen internet erişiminde, ekonomik, hızlı ve sorunsuz çözümlerinizle, iletişim ihtiyaçlarımıza yararlı hizmetleriniz için kutlar; başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim. Saygılarımla…

Olcay KAVASOĞLU

Kaliteli uygun internet naz net kullandığım için çok şanslıyım

Nuri OĞULCUK

On numara beş yıldız fazla söze gerek yok

Gürhan ERÇERMAN

Ben iki senedir kullanıyorum. Çok memnunum ve en ufak sorunlarda müşteri hizmetleri en hızlı çözümlerle yanınızda tavsiye ederim.

Kerem ÖNAL

 İnternet hizmetiniz gerçekten kaliteli ve tarife ücretleriniz de oldukça uygun fiyatlı. Teşekkürler NAZNET…

Nihat TOPUZ

2 senedir kesintisiz kullanmakta oldugum internet erişimi saglayıcımız Naznet internet markasına teşekkürlerimi iletirim.Zorunluluk olmadan ,taahhütsüz hızlı güvenli ve sınırsız internet erişimi için iyi ki sizi seçmişiz..

Hüseyin OKUL

 2017 haziran ayından itibaren Naznet abonesiyim. Diğer İnternet sağlayıcılarının taahhüt istemelerinden ve fahiş fiyatlarından ve bir sürü teferruatlı işlemlerinden Naznet’in internet hizmeti sayesinde kurtuldum.  İki yıl boyunca (özellikle son bir buçuk yıl içerisinde) kesintisiz ve düzenli bir hizmet aldım.

Mustafa AKSOY

Yaklaşık iki senedir kullanıyorum.ilk alırken bütün tanıdıklarım alma pişman olsun dediler.. çok şükür hiç pişman olmadim. Hep altı aylık paket alıyorum bir ay hediye ediyorlar.bir sıkıntı olduğu zaman anında iletişim kurup sıkıntıyı cozuyorlar.herkese tavsiye ederim bu fiyata bu hizmet.. on numara beş yıldız..

Hasan KAYAOĞLU

En az 5 yıldır bir Naznet kullanıcısıyım. İlk abonelerinden biri olarak cok memnun olduğumu belirtmek isterim. Fiyatı ve hızıyla herkese tavsiye ettim ve etmeye de devam ediyorum. Tsk ederim NAZNET

Hakkı ÇELİK

9 sene türk Telekom müşterisiydim. Naznet kullanan arkadaşlarımın olumlu görüşleri tahattütümün Bi an önce  bitmesi ve naznette başvuru yapmam için gün bekletti.  9 yıl alamadığım memnuniyeti 4 ayda iyi ki naznet ailesine geçmişim demenin memnuniyeti ni yaşıyorum. İnşallah böyle devam eder bu  mutluluk

Görüşmeyi başlat
1
💬 Yardımcı olmamızı ister misin?
Scan the code
0 541 618 81 88
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz?