Bizimle İletişime Geçin

NAZNET Genel Merkez

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki adres ve telefonları kullanabilir veya yandaki form ile doğrudan mesaj gönderebilirsiniz.

Altıntaş Mh. Fevzi Çakmak Cd. 22/D Nazilli/AYDIN

NAZNET Efeler Şubesi

Güzelhisar Mh. Alb. Şefik Cd. 11/D Efeler/AYDIN
İletişim Formu

Bize Yazın

Banka Hesaplarımız

Hesap Sahibi

NAZNET Bilişim Telekomünikasyon Elektronik Haberleşme Hiz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ziraat Bankası

TR11 0001 0002 1274 9076 7850 01

Garanti Bankası

TR91 0006 2000 4820 0006 2976 96

UYARI! Lütfen abonelik ödemelerinizde açıklama bölümüne abone bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

Genel Merkez

Efeler Şubesi

Whatsapp

+90 541 618 81 88

Müşteri Hizmetleri

+90 850 885 16 29

e-posta

iletisim@naznet.com.tr

Bazı Internet Sitelerindeki Yavaşlama Hakkında

COVID-19 salgınından korunma önlemleri kapsamında evlerinde kalmak zorunda olan abonelerimizin internet ihtiyaçlarının her zamankinden daha önemli hale geldiğinin farkındayız. Bu bilinç ile bütün abonelerimizin arıza taleplerini daha kısa sürede cevaplayabilmek için azami gayret gösterdiğimizin bilinmesini isteriz.

Her ne kadar arıza oluşmaması için çok daha fazla gayret göstersek de yaşayabileceğiniz teknik aksaklıkları bize bildirmek için 0850 885 16 29 numaralı hattımızı kullanabileceğiniz gibi, yoğunluk yaşadığımız şu günlerde daha kısa zamanda arızanızı giderebilmemiz için Teknik Destek Talebi bağlantısını kullanarak arıza bildirimi yapmanızı tercih ederiz.

Ayrıca bütün Internet Servis Sağlayıcılarla birlikte iletişim kapasitemizi arttırmış olmamıza rağmen bazı internet sitelerinde yavaşlık şikayetleri baş göstermiştir. Altyapımız, mevcut trafik ve acil durum iletişim kanalı toplamından çok daha yüksek iletişimi kaldıracak şekilde güçlendirilmiştir. Bu nedenle münferit olarak bir internet sitesine erişimizin yavaşlaması için NAZNET kaynaklı bir altyapı sıkıntısı oluşması mümkün değildir.

Önümüzdeki günlerde muhtemel evden çıkma yasaklarının da etkisiyle bazı internet sitelerinde yoğunluk oluşabileceği ve bu sitelerin sunucularının bu yoğunluk nedeniyle daha geç veya yavaş cevap vermesi söz konusu olabilecektir. Hali hazırda Netflix ve YouTube bu konuda açıklamalar yapmış, daha fazla kişiye hizmet verebilmek için yayın kalitelerini ve bant genişliklerini kısıtlayacaklarını duyurmuşlardır. Benzer şekilde yoğun kullanım olan sosyal ağlar ve video izleme sitelerinde önlemler alınabileceği, erişimin kısmen yavaşlayabileceği tahmin edilmektedir.

Bu gibi durumlarda NAZNET olarak “her zaman sınırsız internet” sloganımıza bağlı kalarak siz değerli abonelerimize taahhüt ettiğimiz internet hizmetini herhangi bir kısıtlama olmadan sunmaya devam edeceğimizi, arıza durumlarında yaşanabilecek aksaklıkların en kısa zamanda ortadan kaldırılması için görevimizin başında olduğumuzu, abonelerimizin kontrolümüz dışında oluşan aksaklıklar konusunda sağ duyulu davranıp bizimle iletişim kanallarından iletişime geçerek sıkıntıları çözme yoluna gitmelerinin problemleri daha kısa zamanda ortadan kaldırılabileceğini bilmenizi isteriz.

Sağlıkla kalın, #evdekal ’ın