Gerçek Sınırsız Internet

Taahhüt Yok!
Telefon Yok!
Limit Yok!
Kota Yok!

Nasıl Çalışır

En Pratik Internet

Telefon hattı, taahhüt veya kota olmadan anında bağlanan ve hemen aktif olan aboneliğinizi ön ödemeli bir şekilde satın alıp süresi bitene kadar kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman internete girebilir, istediğinizde ödemeye ara verebilir ve hatta iptal edebilirsiniz. 

Play Video
0 Mbps
Kablosuz Bağlantı
0
Çevrimiçi Süre
0 + TB
Aylık Trafik
0 +
Memnun Abone
Kurumsal Çözümler

Altyapı Biziz

Altyapı eksikliği nedeniyle alamadığınız internet hizmetini, işletmenizin yerinden bağımsız olarak sunduğumuz radyo link çözümleri ile metro internet kalitesinde ve sadece saatler içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Neden Naznet

Kalite

Abonelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi fiyat/performans oranına sahip internet paketlerini sunuyoruz.

Bugün Naznet

Güven

Söz verdiğimiz zaman söz verdiğimiz gibi anlayışıyla kurumsal standartları aile samimiyetiyle sunuyoruz.

Hızlı Geri Dönüş

Teknik Destek

Artık Internet hayatınızın bir parçası ve olası aksaklıklar hemen giderilmeli. NAZNET olarak sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz.

biz kimiz

Abonelerimiz anlatıyor

Müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan NAZNET’i değerli yapan abonelerimizin bizimle ilgili yorumlarını mutlaka incelemelisiniz..

Bazı Internet Sitelerindeki Yavaşlama Hakkında

COVID-19 salgınından korunma önlemleri kapsamında evlerinde kalmak zorunda olan abonelerimizin internet ihtiyaçlarının her zamankinden daha önemli hale geldiğinin farkındayız. Bu bilinç ile bütün abonelerimizin arıza taleplerini daha kısa sürede cevaplayabilmek için azami gayret gösterdiğimizin bilinmesini isteriz.

Her ne kadar arıza oluşmaması için çok daha fazla gayret göstersek de yaşayabileceğiniz teknik aksaklıkları bize bildirmek için 0850 885 16 29 numaralı hattımızı kullanabileceğiniz gibi, yoğunluk yaşadığımız şu günlerde daha kısa zamanda arızanızı giderebilmemiz için Teknik Destek Talebi bağlantısını kullanarak arıza bildirimi yapmanızı tercih ederiz.

Ayrıca bütün Internet Servis Sağlayıcılarla birlikte iletişim kapasitemizi arttırmış olmamıza rağmen bazı internet sitelerinde yavaşlık şikayetleri baş göstermiştir. Altyapımız, mevcut trafik ve acil durum iletişim kanalı toplamından çok daha yüksek iletişimi kaldıracak şekilde güçlendirilmiştir. Bu nedenle münferit olarak bir internet sitesine erişimizin yavaşlaması için NAZNET kaynaklı bir altyapı sıkıntısı oluşması mümkün değildir.

Önümüzdeki günlerde muhtemel evden çıkma yasaklarının da etkisiyle bazı internet sitelerinde yoğunluk oluşabileceği ve bu sitelerin sunucularının bu yoğunluk nedeniyle daha geç veya yavaş cevap vermesi söz konusu olabilecektir. Hali hazırda Netflix ve YouTube bu konuda açıklamalar yapmış, daha fazla kişiye hizmet verebilmek için yayın kalitelerini ve bant genişliklerini kısıtlayacaklarını duyurmuşlardır. Benzer şekilde yoğun kullanım olan sosyal ağlar ve video izleme sitelerinde önlemler alınabileceği, erişimin kısmen yavaşlayabileceği tahmin edilmektedir.

Bu gibi durumlarda NAZNET olarak “her zaman sınırsız internet” sloganımıza bağlı kalarak siz değerli abonelerimize taahhüt ettiğimiz internet hizmetini herhangi bir kısıtlama olmadan sunmaya devam edeceğimizi, arıza durumlarında yaşanabilecek aksaklıkların en kısa zamanda ortadan kaldırılması için görevimizin başında olduğumuzu, abonelerimizin kontrolümüz dışında oluşan aksaklıklar konusunda sağ duyulu davranıp bizimle iletişim kanallarından iletişime geçerek sıkıntıları çözme yoluna gitmelerinin problemleri daha kısa zamanda ortadan kaldırılabileceğini bilmenizi isteriz.

Sağlıkla kalın, #evdekal ’ın