Yeni Nesil Internet

Yeni Nesil Hizmet

Firmamız 2004 yılında bilgisayar, bilgisayar donanımları, güvenlik sistemleri satışı ve teknik desteği ile hizmet vermeye başlamış olup, alanında 10 yıl süreyle hizmet vermeye devam etmiştir. Geçmişindeki 10 yıllık tecrübesi ile 2014 yılında şirketleşerek NAZNET BİLİŞİM TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK HABERLEŞME HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanını almıştır. 

2014 yılı itibariyle Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan (BTK) İnternet servis Sağlayıcı Lisansını (ISS) tescil ettirerek Telekomünikasyon Hizmetleri konusunda pazarda yerini almıştır.

Öncelikle AYDIN/Nazilli ilçesinde, local olarak Kablosuz İnternet hizmeti olarak faaliyetine başlamış olup, her geçen gün yatırımlarına devam ederek alt yapısını daha da güçlendirmiş ve hizmet alanını genişletmiştir. Hali hazırda Aydın ilinin Nazilli, Efeler, Karacasu, Kuyucak, Bozdoğan, Yenipazar, Sultanhisar, İncirliova, Çine, ilçeleri merkez ve mahallelerinde, Denizli ilinin Tavas ve Kale ilçeleri merkez ve mahallelerinde hizmet vermektedir. Şirketimiz yatırımlarına devam etmekte olup hizmet ağını genişletmektedir.

Hizmet vermekte olduğu bölgelerde en güçlü, bağımsız, yeni nesil internet operatörü olmayı hedefleyen NAZNET, bireysel ve kurumsal telekom pazarında, en hızlı internet erişimini, yüksek kalite standartlarında, uygun fiyatlarla hizmete sunmaktadır. NAZNET yaptığı yatırımlarla, teknik uzmanlığı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek telekom hizmetlerinde avantajlı tarife seçeneklerini oluşturmaya ve alternatif hizmetler sunmaya devam edecektir.

BTK tarafından TÜRKİYE genelinde lisanslandırılmış firmalar ve faaliyet alanları linkte verilmiştir.

http://yetkilendirme.btk.gov.tr/Yetkilendirme/

Videoyu Oynat

Nasıl Çalışır?

Ev ve ofis kullanımlarında abonelik için gerekli olan donanım cihazlarını (Anten) NAZNET size belirlenmiş şartlar kapsamında temin etmekte olup, sinyal gücünün yüksek olduğu bir noktaya montajını gerçekleştirecek ve bağlantı kurmanızı sağlayacaktır.

Görüşmeyi başlat
1
💬 Yardımcı olmamızı ister misin?
Scan the code
0 541 618 81 88
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz?