Teşekkürler! 3 Ay Ücretsiz Internet Kampanyası

3 AY ÜCRETSİZ BEDAVA INTERNET KAMPANYASI

BU KAMPANYA SONA ERMİŞTİR

2019 yılı biterken siz değerli abonelerimiz ve ailemize yeni katılacaklar için bir yeni yıl sürprizi yapmak istedik. Geçtiğimiz yıl boyunca nüfusa oranla en çok talep aldığımız 2 bölge için teşekkür mahiyetinde bir kampanya düzenledik. Ücretsiz Internet Kampanyası kapsamında 3 aylık paket alımı yapan müşterilerimize 3 ay da biz hediye ediyoruz. Kampanya şartları aşağıdaki gibidir.

  • Kampanyadan 2019 yılı içinde nüfusa oranlar en çok talep gelen Bozdoğan ve Yenipazar ilçelerindeki 2019 yılının Eylül, Ekim ve Kasım aylarında başvuru yapmış ve yeni başvuru yapacak aboneler faydalanabilirler.
  • Kampanyadan her abone bir kez faydalanabilir.
  • Kampanya 31 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra yapılan paket alımlarında kampanya dahilinde sağlanan avantajlardan faydalanılamayacaktır.
  • Kampanya süresince rakip firmalardan geçiş yapacak abonelerde bağlantı ücreti alınmayacaktır. Bireysel geçişlerde cihaz tahsisi durumunda yalnız depozito ücreti alınacaktır.
  • Ücretsiz sağlanan 3 aylık internet erişimi satın alınan paket ile aynı olacaktır.
  • Ücretsiz sağlanan hizmet iade edilemez veya karşılığında başka bir hizmet, ürün veya nakit talep edilemez.
  • Kampanyadan faydalanma hakkı ve/veya ücretsiz sunulan hizmet farklı bir abonelikte kullanılamaz ve/veya devredilemez.

Gerek yakınlarına NAZNET Internet’i tavsiye ederek, gerek üstün gayret göstererek yeni aboneler kazandıran bayilerimize ve siz değerli müşterilerimize bir kez daha teşekkür eder, benzer kampanyaların diğer bölgelerin de başarılarını kutlamak için devam edebileceğini hatırlatırız.

Teşekkürlerimizle..

Görüşmeyi başlat
1
💬 Yardımcı olmamızı ister misin?
Scan the code
0 541 618 81 88
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabiliriz?