Müşteri Yorumları Çekilişi Yapıldı İşte Sonuçlar

Temmuz ayı içinde abonelerimizi yorumlarını paylaşmaya teşvik etmek amacıyla bir çekiliş düzenlemiştik. Siz değerli abonelerimizden NAZNET deneyimlerinizi paylaşmanızı istedik ve az da olsa bir katılım olması bizi sevindirdi. Sonuçlara geçmeden önce bütün katılımcıların yorumları için teşekkür ederiz. Yorumlarınız bizi daha iyisini yapmak için daha da motive etti. Sizin için daha da iyisini başarmayı şimdi çok daha fazla istiyoruz.

Gelelim Çekiliş Sonuçlarına..

Çekilişimize katılan abonelerimizin listesi bildiğiniz üzere bu çevrimiçi tabloda herkese açık şekilde oluşturmuştuk. Katılan 29 abonemizin katılım sıralarıyla yazıldığını ve buna göre de birer numara verildiğini görebilirsiniz.

Çekilişi bizden bağımsız olan Random.Org internet servisi üzerinden gerçekleştirdik. Çekiliş videosunda da görebileceğiniz gibi ard arda 5 çekilişi bir seferde yaparak herhangi bir soru işaretine sebebiyet vermeden sonuçları sizinle paylaşıyoruz.

Videoyu oynat

Çekiliş sonucunda 84,90 TL değerindeki 1 Aylık 24 Mbps’e kadar Sınırsız Internet paketini kazanan abonelerimizin isimleri aşağıdaki gibidir.

  1. Gürhan ERÇERMAN
  2. Kerem ÖNAL
  3. Kral İncir – Cevdet AKSÜT
  4. Mustafa AKSOY
  5. Hakkı ÇELİK

Kendilerini tebrik ediyoruz. Elbette kazandıkları hediyeler çoktan hesaplarına işlendi. İyi eğlenceler diliyoruz. Bir başka etkinlikte görüşmek üzere..


1 Ağustos 2022 tarihinden itibaren tüm abonelerimiz için geçerli olmak üzere tarife ücretlerimiz değişmiş olacaktır.

Mevcut abonelerimiz fiyat güncellemesi ile ilgili olarak kayıtlı cep telefonu numaralarına gönderilen kısa mesaj ile bilgilendirilmişlerdir.

Konuyla ilgili duyuruyu okumak için lütfen buraya tıklayın.