Müşteri Yorumları Çekilişi

NAZNET olarak Yeni Nesil Internet sloganımızı Yeni Nesil Hizmet ile tamamlamak için gayret gösteriyoruz. Bizim için müşterilerimizin yorumları, hizmet kalitemizin ölçümü için birinci derecede önemli ve bu konuda olumlu veya olumsuz her görüşü titizlikte değerlendirip müşterilerimizi memnun etmek için projelerimizi geliştiriyoruz.

Yakın zamanda SelfServis adıyla Online İşlem Merkezi hizmetimizi devreye aldık. Bu sayede müşterilerimiz ofislerimize gelmeden ödeme ve paket satın alma işlemlerini yapabilir ve abonelikleriyle ilgili ayrıntıları inceleyebilir oldular. Yakın zamanda teknik destek talepleri gibi yeni özellikler de SelfServis’e eklenerek daha iyi bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Internet sitemiz de bu kapsamda yeniden tasarlandı. Şimdi daha anlaşılabilir, daha fazla bilgi içeren ve müşterilerimizin etkileşimde bulunabildiği bir internet sitemiz var.

Bunların dışında yayın kalitesi ve yeni istasyon projelerimiz de devam ediyor. Yeni acentelerimiz ve şubelerimizle farklı il ve ilçelerde de yayına başlayarak bizi tercih eden müşterilerimizin en kaliteli ve en ekonomik internet bağlantısı deneyimini yaşamaları için çalışıyoruz.

Bütün bunlar olurken işimizin heyecanı ve yoğunluğu ile müşterilerimizin sıkıntıları ve talepleri dışında olumlu görüşlerini aktarmaları için fazla zaman ayıramıyoruz. Yeni internet sitemizle birlikte hizmetlerimizi tecrübe etme fırsatı olmayan müstakbel müşterilerimize de sizlerin tecrübelerini aktarmaya başlayacağız.

Bunun ilk adımı olarak, hem sizlerin bugüne kadarki NAZNET Internet tecrübelerinizi almak için hem de internet sitemizdeki müşteri yorumları bölümünde yer vermek için yorumlarınızı paylaşabileceğiniz bir form oluşturduk. Üstelik Temmuz ayı boyunca bu formu kullanarak tecrübelerini paylaşan müşterilerimiz arasından kura ile seçilecek olan 5 müşterimize 1 Aylık 24 Mbps Sınırsız Internet paketini de hediye edeceğiz.

Tüm müşterilerimizin yorumlarını merakla bekliyor, hediye çekilişinde iyi şanslar diliyoruz.

Müşteri Değerlendirme Formu

Bu form ile ulaştırdığınız müşteri görüşlerinizin bazıları, yüklediğiniz fotoğrafınız ve sosyal medya profilinizin bağlantısı ile internet sitemizde yayınlanacaktır. Bu sebeple lütfen doğru bilgilerle formu doldurunuz.

Çekiliş İçin Katılım Süresi Dolmuştur